logo-moskito

E-SHOP

Cena

Cena - slider
899 Kč3.999 Kč
Výrobci
Vybrat výrobce...
Výrobci
Podkategorie

Brousek na nože VULKANUS byl vynalezen majitelem firmy Haraldem Stalleggerem ze Salcburku, který si ho poté nechal patentovat. Odpružené tyče z tvrdých slitin (slinutý karbid) zůstávají pevně v kontaktu s čepelí libovolného tvaru. Velmi jednoduchým způsobem naostříte hladké i vroubkované nože bez nežádoucích škrábanců.

Jednoduché broušení které zvládne každý. Stačí jen několikrát projet nožem brouskem špičkou dolů, potáhnout nožem bez zvýšeného tlaku a můžete pokračovat v krájení.

Brousek pracuje na principu patentovaného pružinového systému. Je vyroben z vysoce kvalitního černého plastu a je velice odolný. Určen je jak pro profesionální kuchyně, tak k domácímu broušení nožů.

VULKANUS ProfessionalThe VULKANUS®Professional has brought thecraft of knife sharpening to a level of perfection – for both straight-edge and serrated blades. Offeringboth sharpening and honing in a single unit, thepatented spring technology and high-quality stain-less steel components ensure both a long service lifeand safe food processing. These features, coupledwith its robust construction, make the VulkanusProfessional the ideal solution for commercial kitchen environments.

Vulkanus

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.

od 21.7. - do 5.8.2024
Dovolená
KAMENNÁ PRODEJNA UZAVŘENA
objednávky odešleme po 5.8.