logo-moskito

E-SHOP

5.11 Tactical

Jsme inovátoři, kteří vyrábějí účelové zařízení pro nejnáročnější úkoly. Díky dědictví vytváření autentických a originálních taktických kalhot je naší vizí definovat a vést taktický průmysl obsluhováním profesionálů po celém světě. Od zavedení originálního originálních taktických kalhot do FBI v roce 2003 jsme i nadále inovovali, budovali si věrnost a důvěru taktických profesionálů a nadšenců po celém světě.

5.11 Taktické výrobky překračují přísné a náročné standardy, které nám umožnily vybudovat si pověst pomocí inovací a autenticity a povrdit naše výrobky jako přední volbu pro profesionály a nadšence na celém světě.

Díky závazku k inovativním výrobkům v oblasti výrobků, kvalitě a přesvědčivé hodnotě vyvinula společnost 5.11 loajální přístup mezi některými z nejnáročnějších a nejnáročnějších koncových uživatelů oděvů a vybavení.

5.11 je oficiálním dodavatelem taktického oblečení a vybavení NASCAR a spolupracujeme s řadou dalších závodních a motorsportovních organizací.

Tactical 360 je místo, kde můžete najít exkluzivní příběhy z týmu Tactics 5.11 a našich partnerů, srovnat své dovednosti s doporučeními našich odborníků na téma a získat informace o našich produktech.

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.

od 21.5. - do 24.5.2024
KAMENNÁ PRODEJNA UZAVŘENA