logo-moskito

E-SHOP

AccuSharp

Společnost Fortune Products Inc. se zaměřuje na jeden primární cíl s řadou výrobků AccuSharp® Knife and Sharpeners, na nejúčinnější ostření nožů na celém světě. Naše veškeré úsilí směřuje k vytváření výrobků, které poskytují co nejostřejší ostří pro vaše nože, nástroje a vybavení. Ať se vaše potřeby ostření pohybují od kuchyně, dílny, zahrady, lovu, rybaření nebo jiných outdoorových sportů, naše výrobky na ostření vám pomohou udržet nejlepší ostří.

Jak vypadá váš šuplík na nože? Pokud jste jako většina z nás, je to plné nudných nožů, které nemůžete použít, ale jsou příliš drahé na to aby jste je vyhodili. Ale nudné nože jsou nebezpečné a frustrující a mohou zničit vaše nejlepší úsilí v kuchyni. Je zřejmé, že vaše nože potřebují ostření. Možná plánujete vzít nože, abyste byli naostřeni … někdy. Ale co kdybyste měli snadno použitelný brousek, který by skutečně fungoval? Co když můžete během 10 vteřin nabrousit nějaký nůž bez špinavých olejů nebo kamenů?

AccuSharp brousek vám umožní ostřit jakýkoliv nůž z vaší kuchyně. Naše klasická řada brousků je ideální pro ostření nožů, nůžek, štěpků, lopatek a dokonce i mačet. Profesionální řada AccuSharp je vybavena okouzlujícími vnějšími prvky – leštěným hliníkovým a matným rámem – jsou patentované a oceňované produkty AccuSharp® . Naše profesionální brousky na nože jsou ideální pro kuchaře, nože na chléb, řezací nože, krájení, štěpky, odřezávací nože, vykošťovací nože a další! AccuSharp® Outdoors naostří všechny vaše nože,nástroje a vybavení v jednoduchých a živých barvách.

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.

od 21.5. - do 24.5.2024
KAMENNÁ PRODEJNA UZAVŘENA