logo-moskito

E-SHOP

Emsa

Můj svět. Můj domov.

Přijít domů a cítit se dobře – to symbolizuje značka EMSA. Ať už doma, na zahradě nebo na cestách: každý den chceme inspirovat něčím novým – nabídkou inovativních produktů, trendy barvami, vynikajícím designem a samozřejmě nejlepší funkčností.

Od termokonvice a praktických výrobků na cesty přes chytré kuchyňské pomůcky a stylové podnosy až po jedinečné dózy na skladování potravin a dekorativní květináče pro Vaši zahradu – nechte se inspirovat rozmanitostí světa EMSA.

Kvalita a odpovědnost
To je naše motto – po celém světe, dnes i zítra!

Již více než 65 let propojuje přední značka EMSA svou kvalitu s odpovědností vůči lidem a životnímu prostředí. Udržitelnost je v centru našeho podnikání a určuje celý řetězec hodnot – počínaje používáním certifikovaných surovin, přes energeticky účinná výrobní zařízení, až po přísné kontroly kvality.

Naše sídlo v Německu v tom pro nás hraje také důležitou roli: přes 400 zaměstnanců tu pracuje každý den na našem světě plném dobrých nápadů „made in Germany“. A více než 750 zaměstnanců nese tyto nápady do světa.

Od roku 2016 patří EMSA k francouzskému koncernu Groupe SEB, který je globálně aktivní s malými elektrospotřebiči různých značek, jako třeba Krups, Rowenta, WMF a Tefal, v téměř 150 zemích – s přibližně 32 000 zaměstnanců po celém světě.

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.

od 21.5. - do 24.5.2024
KAMENNÁ PRODEJNA UZAVŘENA