logo-moskito

E-SHOP

MAXPEDITION

Společnost Maxpedition®, která byla založena v roce 2003, úspěšně optimalizovala designový styl amerického vojenského vybavení MOLLE, aby vyhovovala potřebám každodenního života a popularizovala jeho funkčnost globálnímu publiku. Často imitované opravdové zařízení Maxpedition je měřítko, proti němuž jsou ostatní bezradní. Důvěřují mu nejen speciální síly, policisté, dobrodruzi, ale i obyčejní lidé po celém světě.

Legacy series:
Inovativní od začátku, Maxpedition získal v raných letech konkurenční výhodu tím, že vytvořil tašky a obaly s vynikající odolností a ergonomií, stejně jako řady Versipack® a Gearslinger®. Naši první zákazníci byli zaměstnanci SWAT, kteří hledali nejvíce extrémní situace. Vzhledem k tomu, že se naše reputace mezi odborníky upevnila,jsou produkty Maxpedition jejich preferovanou EDC (Every Day Carry) volbou vybavení pro přežití.

ADVANCED GEAR RESEARCH: AGR Series:
V letech 2016 a 2017 společnost Maxpedition zahájila svou rozšířenou linii Advanced Gear Research (AGR ™), která využívá nové technologie, proprietární materiály a komponenty vyráběné na míru, a vytváří tak novou řadu produktů.

SPRING 2018 LAUNCH: ENTITY™ SERIES:
V roce 2018 společnost Maxpedition představila řadu skrytých výrobků Entity ™. Navržený kolem našeho konceptu Non-Tactical / Tactical (NTT), nová řada Entity na diskrétním skrytém nosiči pro skryté operátory a připravená být bez povšimnutí. Elegantní, moderní exteriér s „taktickým vzhledem“ maskuje interiér optimalizovaný pro organizaci a situační pohotovost.

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.