logo-moskito

E-SHOP

Extrema Ratio

Společnost xtrema Ratio, která se nachází v městě Prato v Itálii, od roku 1997 navrhuje, vyrábí a prodává vysoce výkonné bojové, vojenské, kuchyňské, lovecké a taktické nože, které se vyznačují vynikající kvalitou, která je nepřekonatelná ve vojenském a taktickém průmyslu nožů.

Zvýšená kapacita v průběhu let umožnila Extrema Ratio rozšířit své působení. V rámci tohoto úsilí se společnost přesunula v roce 2004 do nového zařízení o rozloze 600 metrů čtverečních, aby uspokojila poptávku na trhu, a společnost se rychle stala jedním z předních výrobců v zemi.

Extrema Ratio slouží vojenským a donucovacím společenstvím (pro kuchyňské nože, nejlepší lovecké nože), stejně jako komerční trhy a nože, které jsou dobře známé a vyhledávané po celém světě.

Společnost se pyšní designem, materiálem a kvalitou, aby dodala špičkový produkt, který splňuje nejpřísnější standardy.

Produkce založená na moderních špičkových technologiích je kombinována s tradiční řemeslnou praxí a výsledkem je vrchol této syntézy. Projektový tým Extrema Ratio využívá 3D systém k návrhu nových modelů a vytváření prototypů. Každý lovecký taktický kapesní nůž je pak pečlivě zkontrolován a následně testován v terénu. V tomto okamžiku jsou vybírány nejlepší materiály pro trvanlivost, funkci a krásu. Každý kuchyňský, taktický nebo vojenský nůž je pak ručně sestaven a ručně dokončen a kontrolována týmem řemeslníků Extrema Ratio.

Prvotřídní ruční práce a dobře vybraný materiál přispěly k vytvoření image značky Extrema Ratio na celém světě.

Každý nůž, který je vyráběn ve společnosti Extrema Ratio, splňuje přísné normy pro kvalitu a výkon. Kuchyňské, taktické nebo vojenské nože jsou důsledkem pečlivého výzkumu a vývoje. Toto je značka Extrema Ratio. Nůžky Extrema Ratio představují skutečnou pevnou hodnotu peněz.

Všechny nože jsou vyrobeny z N690 kobaltu z nerezavějící oceli, což je ocel z malé továrny v Rakousku, která se často používá při výrobě chirurgických nástrojů. Tato ocel spolu s jejich temperovacími metodami vytvářejí ocel s velkou pevností, flexibilitou s možností udržet ostrý okraj ostří. Rukojeti dodávané na pevných nožových nožů jsou vyrobeny z rukojeti polymeru Forprene, který zajišťuje velmi jistou a pohodlnou přilnavost i při mokrém namáhání. Skládací řada taktických nebo vojenských nožů má plášť vyrobený z velmi silné antikorozní slitiny a nejlepší materiály jsou používány v celém rozsahu pro zajištění spolehlivosti a dlouhověkosti.

Vojenské nože Extrema Ratio jsou důsledně rozvíjeny s přímým zapojením koncového uživatele.

Extrema Ratio vytváří velký výběr houževnatých loveckých a kapesních nožů vhodných pro použití v těch nejnáročnějších prostředích, což je skvělá volba pro nůž na přežití nebo záložní zbraň. Rozsah se pohybuje od malých nožů až po velký Kukri, kde se nabízí spousta možností z toho, co byste potřebovali v oblasti nožů.

Nůžky Extrema Ratio jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s italskými a zahraničními ozbrojenými silami. Pro dosažení nejlepšího výkonu a funkce nejsou v návrhu provedeny žádné kompromisy. To činí taktické, bojové a vojenské nože Extrema Race, které jsou známé svou vynikající robustností aby splňovaly požadavky nejnáročnějších vojenských standardů.

Pro dosažení všech výše uvedených skutečností byl zřízen dlouhodobý projekt spolupráce mezi Facoltà di Scienze Motorie (PG) a společností Extrema Ration Company.

Prostřednictvím úkolů spojených s řešením technických problémů, nalezení efektivního a ergonomického designu a optimálního provozního parametru poskytuje partnerství Facoltà di Scienze Motorie (PG) inovační příležitosti v celém výrobním procesu.

Extrema Ratio je certifikován podle UNI EN ISO 9001: 2008 a je oficiálním dodavatelem ozbrojených sil s kódem NATO (N / CAGE) AD856

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.