logo-moskito

E-SHOP

KRUDO

Historie KRUDO Nožů.

Firma KRUDO byla založena v roce 2006 Louisem Krudem, který měl desetiletou zkušenost v oblasti městských zbraní a obranné taktiky. Jako zanícený návrhář nožů a jiných specializovaných nástrojů zjistil, že tradiční návrhy prostě neřešily moderní hrozby. Místo toho bylo zapotřebí nového radikálního způsobu myšlení, takže se narodil KRUDO Knives.

V roce 1997 Louis četl historický článek o indonéském rybářském a zemědělském nástroji nazvaném Karambit a to byla inspirace, kterou všechno začalo. Představoval si, jak se tento nástroj stane vysoce účinným taktickým skládacím nožem. Po rozsáhlých projektech, vytváření šablon a bezesných nocí byl prototyp připraven. Zpětná vazba byla rychlá, design byl příliš agresivní a nemusí být dobře přijat.

KRUDO myslel jinak, zpětná vazba jako „příliš agresivní“ ho neznepokojila. Místo toho chápal, že design je radikální a chce svůj čas. Po téměř 4 letech zdokonalení a testování se narodil SNAG který je nyní vlajkovou lodí společnosti.

Nekompromisní kvalita a design,nože které jsou otestovány, časem prověřeny a jsou důvěryhodné ze strany donucovacích organizací, vojenského personálu a civilistů po celém světě. Když už něco nosíte, noste KRUDO.

Zakladatel KRUDO nožů

Louis Krudo je ten, který to všechno začal, je a stále bude vizionářem všech unikátních a zakázkových výrobků KRUDO Knives. Louis měl už jako dítě dvě vášně, bojové umění a vlastní design nožů. Tyto dvě vášně vytvořily nože KRUDO, které dnes znáte a vidíte.

Jednou mladého Ludvíka vzal otec na film Pět prstů smrti, což ho přivedlo k jeho úsilí stát se odborníkem na bojové umění. Začal ve věku 12 let studovat Judo a Shotokan ,Kick Boxing, Wing Chun, Muay Thai, Okinawan Karate a Arnis.

Spojením Ludvíka dvěma vášněmi je to, co nechalo vzniknout KRUDO Urban Tactics. Tyto taktiky se nyní používají u orgánů činných v trestním řízení, u vojenského personálu a dokonce i u civilistů – připravující se na jakoukoli situaci.

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.