logo-moskito

E-SHOP

Nože Miguel Nieto – kvalita a tradice ze Španělska

V Albacete, zemi s dlouhou tradicí nůžek, v továrně na příbory, nyní známá jako MIGUEL NIETO S.L., začíná svou cestu na počátku 20. století Innocent Nieto.

Kolem roku 1957 se Miguel Nieto a jeho bratr spojili se svým otcem Innocentem v malé továrně, kterou staví s velkým úsilím krok za krokem.

Vyráběli nože bez vlastní značky pro nejprestižnější obchody s noži v té době. Během víkendu prodali přebytkovou výrobu na zemědělských veletrzích.

Později se oba bratři rozhodli pokračovat odděleně a v roce 1980 založil Miguel Nieto Guillén se svými syny, kteří získali továrnu o rozloze 400 m2, 6 pracovníků a prodávali své vlastní modely a značku „M. NIETO „.

V roce 1987 MIGUEL NIETO S.L. se přesunul do své současné lokality v Pol Campollano, kde továrna má infrastrukturu o rozloze 3000 m2 a pracuje 40 osob na výrobu sportovních  nožů.

Základním základem této nové fáze je dosažení spolehlivé kvality, která spojuje technologický pokrok s tradičními tradicemi.

V současné době naše společnost stále pracuje na získání produktu 100% vyrobeného ve Španělsku, cenově dostupného a nejvyšší kvality. Nože a řemesla jsou v dosahu všech.

80% každého z našich kusů se vyrábí tradičním způsobem a zbývající 20% semi-artisanal formě.

Snaha, nasazení a dovednosti našich zaměstnanců, stejně jako důvěra našich zákazníků vedly k uznání naší značky. A za to všechno chceme říci velmi hlasitě: DĚKUJEME.

Získejte slevu 100 Kč

na váš další nákup

Zadejte Váš e-mail a budete dostávat informace o exkluzivních nabídkách, slevách a akcích.